Tu Mi Wolno

C’est L’amour- To jest miłość – show z burleską i muzyką na żywo

Pierwsze z cyklu Show musicalowe z najlepszą burlesquą, w połączonej specjalnie na to wydarzenie przestrzeni TEATRU XL i kawiarni artystycznie zaangażowanej TU MI WOLNO. Widzowie będę mogli zasiąść w fotelach teatralnych lub przy stolikach kawiarni.

 

Muzyczno taneczna podróż przez miłość. Mini musical z finałem najlepszej klasycznej burlesqui w kielichu.
C’est L’amour to show w klimacie broadwayowskiego musicalu. Wokal na żywo, widowiskowy taniec, akompaniament pianina i saksofonu dla pełnych sexapeallu, ubranych w pióra i połyskujące kamienie tancerek burleski. Godzinny spektakl powstał by poruszyć wyobraźnię, wzmóc, a potem zaspokoić apetyt najbardziej wymagającej publiczności. Kinga Malewska w roli reżysera i choreografki zaprosiła do współpracy muzyków, tancerki i gwiazdę polskiej sceny Buresque Lillet L’amour.
Zapraszamy do zabawy i relaksu przy oglądaniu tego kipiącego środkami wyrazu show z widowiskowym finałem w wielkim kielichu.

 

Kinga Malewska o show:
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, pełen charyzmy i adoracji męski wokal z charakterem, a także flirtujące dźwięki pianina i saksofonu. Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Występowałyśmy w przestrzeniach klubowych, na wielkich i małych wydarzeniach, jak i kameralnych scenach barowo restauracyjnych. Styl tego kobiecego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.
Biletowane show jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione dookoła tematu najbardziej bliskiemu naszym sercom – MIŁOŚCI. Nuta francuska w tytule podkreśla miejsce narodzenia najlepszych miejsc rozrywki taneczno-wokalnej, a także pseudonim naszej gwiazdy. Poza tym wszyscy wiemy czym jest miłość, rozkoszujmy się nią podczas tego spektaklu i długo po nim.

 

Kinga Malewska – reżyseria i choreografia
Realizacja produkcji – Kinga Malewska Show Burlesque Dance
@lilletlamour – Gwiazda polskiej i europejskiej sceny burlesque
@Paulina Brożek – tancerka i wokalistka Show Burlesque Dance
@Sebastian Łobos – piano
@Jakub Luboiński – wokal i saksofon
@Weronika Szczurowska – tancerka

 

Szczegóły sprzedaży:
90 zł – fotel w TEATRZE
220- stolik 2 osobowy
300 zł – stolik 2 osobowy z butelką schłodzonego wina lub prossecco
440 – stolik 4 osobowy
450 zł – stolik 4 osobowy z butelką schłodzonego wina lub prossecco

 

Kontakt: 600 700 570

Data

29 lip 2021
Expired!

Czas

20:00 - 21:15

Koszt

70.00 zł

Więcej informacji

KUP BILETY

Organizator

TEATR XL
KUP BILETY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *