Tu Mi Wolno

Rozwój i Przyjemność: Sztuka zapamiętywania 25 sierpnia TEATR XL – WSTĘP WOLNY

 

CO?
Przyjemność i rozwój: warsztat pracy z mnemotechnikami
KIEDY?
18 sierpnia 2022 g.18.30-20.30

GDZIE?
TEATR XL/TU MI WOLNO

BILETY
Wstęp wolny po rezerwacji na rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com

PRZYJEMNOŚĆ I ROZWÓJ
To cykl sierpniowych warsztatów dedykowanych osobom, które zainteresowane są rozwojem osobistym. W tym rozwojem z wykorzystaniem elementów treningu aktorskiego.

TEATR XL zaprasza na letnie warsztaty zdradzające techniki wykorzystywane przez aktorów i nie tylko, do zapamiętywania rzeczy ważnych DLA NAS 🙂

Zapamiętywać z łatwością- informacje, teksty, ciągi liczbowe. Tak! Ale jak? Są na to sposoby!

Aktorzy słyszą niejednokrotnie komplementy o ilości podawanego przez nich tekstu, podczas gdy praca pamięciowa to zaledwie początek drogi aktora w przygotowaniu roli.
Podczas dwugodzinnego warsztatu poznamy techniki, które wykorzystują skojarzenia, ruch i zabawę. Pozwoli nam to w przyjemny sposób na zapamiętanie niemożliwego;) i to na długo!

Prowadząca: Izabela Górska
Aktorka. Konfersjerka. Wokalistka. Instruktorka teatralna. Współzałożyciecielka i Wiceprezeska Fundacji Międzynarodowych Inicjatyw Artystycznych ARENA oraz OGNISKA TEATRALNEGO dla Dzieci i Młodzieży XS w XL TEATR. Zagrała do tej pory około kilkaset spektakli w Polsce i poza jej granicami, tworząc zarówno niezapomniane kreacje w spektaklach dramatycznych, komediowych jak i muzycznych.
Od 2013 roku dyrektorka finansowa i administracyjna TEATRU XL.

Data

25 sie 2022
Expired!

Czas

18:30 - 20:30
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *