Tu Mi Wolno

Rozwój i Przyjemność: Teatr forum- sztuka i wsparcie 11 sierpnia WSTĘP WOLNY

CO?
Przyjemność i rozwój: Warsztat teatru forum

KIEDY?
11 sierpnia 2022 g.18.30-20.30

GDZIE?
TEATR XL/TU MI WOLNO

BILETY
Wstęp wolny po rezerwacji na rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com
ilość miejsc ograniczona

ROZWÓJ i PRZYJEMNOŚĆ
To cykl sierpniowych warsztatów dedykowanych osobom, które zainteresowane są rozwojem osobistym. W tym rozwojem z wykorzystaniem elementów treningu aktorskiego.

TEATR XL zaprasza na letnie warsztaty teatru forum- teatru społecznie zaangażowanego

„Zapraszam wszystkich- doświadczonych i początkujących- zainteresowanych poszukiwaniami twórczymi i drugim człowiekiem. Poruszonych tym, co się dzieje W i WOKÓŁ NAS. Celem wglądu i dialogu poprzez sztukę. Czasami przy okazji sztuki:)

Nie ma teatru bardziej wspierającego jednostki i społeczności niż teatr forum. Jednocześnie ta metoda pracy pozwala na rozkwit umiejętności i warsztatu cenionego istotnego dla teatru tradycyjnego jak i improwizacji.

Mam ponad 10 lat doświadczenia w pracy z grupami profesjonalnymi: aktorami, improwizatorami, terapeutami, tancerzami, wokalistami. Również z grupami nie związanymi zawodowo ze sztuką. W swojej pracy i poszukiwaniach łączę obszary sztuki i terapii.”

Diana Karamon- aktorka, reżyserka, autorka scenariuszy, pedagog teatru. Specjalista dramy i teatru forum. Od 2013 roku, dyrektorka artystyczna i programowa TEATRU XL. Od 2014 roku koordynuje także program i pracę OGNISKA TEATRALNEGO dla Dzieci i Młodzieży przy TEATRZE XL.
W 2016 powołała do życia ZESPÓŁ ODSTAWIENIA SZTUKI w ramach projektu artterapeutycznego Kamili Sieraczkiwiecz – terapeutki, pracującej również z osobami uzależnionymi. Prowadzi zajęcia z psychologii postaci w STUDIO TEATRALNE KADR.
Współpracuje z ośrodkami w Polsce jaki i poza jej granicami, celem wymiany artystycznej oraz poszukiwań twórczych.

Współorganizatorem wydarzenia jest TU MI WOLNO, kawiarnia zaangażowana kulinarnie, społecznie i kulturalnie. Stworzona z miłością w sercu warszawskiej Pragi.

Data

11 sie 2022
Expired!

Czas

18:30 - 20:30
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *