Tu Mi Wolno

SPOTKANIA PRZY WINIE: MALOWANIE I PIELĘGNACJA- tajniki troski o siebie

 

CO?
SPOTKANIA PRZY WINIE Makijaż i pielęgnacja – tajniki troski o siebie. Warsztat zaczyna się o 12.00, więc przyjdź odpowiednio wcześniej 😉

KIEDY?
27 sierpnia 2022 g.12.00-14.00

GDZIE?
TU MI WOLNO/TEATR XL

BILETY
Wstęp wolny po rezerwacji na rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com

SPOTKANIA PRZY WINIE
To cykl zróżnicowanych tematycznie, letnich warsztatów. Podczas spotkań mamy okazję zatroszczyć się o siebie i docenić. Odkryć na nowo, a także poznać nowych ludzi.
Wymienić doświadczeniami i okazać wsparcie.
Wszystko w bezpiecznych dla swoich granic dawkach 🙂

Program Warsztatu:

1.Prezentacja:
a. Rodzaje skór oraz sposoby pielęgnacji
b. Wpływ czynników zewnętrznych na procesy starzenia się skóry
c. Na co zwracać uwagę przy doborze kosmetyków
b. Makijaż dzienny przykłady i charakterystyka
c. Makijaż wieczorowy przykłady i charakterystyka
2. Pokaz w formie wspólnego wykonywania makijażu.

OPIS WARSZTATU

Jak wygospodarować chwile dla siebie w ciągłym pędzie ? Współczesne kobiety w swojej codzienności borykają się z permanentnym brakiem czasu dla siebie, makijaż jest często nie przynoszącą satysfakcji koniecznością. Jak to zmienić? Jak sprawić że czas spędzony przy porannej rutynie makijażowo-pielęgnacyjnej będzie czasem dla Ciebie? Jak z smutnej konieczności przekształcić ten czas w chwile na wyciszenie i poranna refleksje? Jak zacząć cieszyć się tym czasem i wpłynąć na swoje samopoczucie?

Na warsztatach poznasz podstawy pielęgnacji oraz makijażu dziennego. Kilka prostych trików może wpłynąć korzystnie na stan twojej skory oraz pomoc subtelnie podkreślić urodę.

W czasach w których zalewają nas zdjęcia, filmy bajecznych makijażu, modelek, aktorek, piosenkarek o nieskazitelnej skórze i wysportowanym ciele, łatwo się stać swoim najgorszym krytykiem. Makijaż to nie sposób na ukrycie się pod maska a metoda na pokazanie siebie, podkreślenie swojej urody, podniesienie swojej pewności siebie i znalezienie czasu w natłoku zajęć na spędzenie czasu samemu ze sobą.

Więc jeśli podkład i korektor to dla Ciebie czarna magia, poranny makijaż to tylko kolejne 15 minut zabrane z twojego snu albo chcesz zacząć ale nie wiesz jak to Warsztat dla Ciebie, pogadamy o akceptacji, tym co wpływa na nasze postrzeganie siebie, trochę o pielęgnacji, trendach w makijażu, wspólnie wykonamy swoje makijaże i spędzimy fajnie czas.

WAŻNE

Zajęcia będą miały charakter praktyczny. Uczestnik zabiera ze sobą:

1.kosmetyczkę ( podkład, korektor, puder, bronzer, róż, rozświetlacz, kredkę do brwi, czarną kredkę, maskarę, ulubiony błyszczy/ pomadka))
2.pedzle: co najmniej trzy : do cieni (mały precyzyjny pędzel), bronzera (skośny pędzel średniej wielkości), pudru (duży puchaty pędzel)
3.Krem na dzień – nawilżający
4.Krem SPF 50
5.Lusterko
PROWADZĄCA WARSZTATY :

Monika Dzięcioł: Wizażystka/ Charakteryzator z 8letnim doświadczeniem, wykładowca w Międzynarodowym Studium Dziewulskich. Podczas mojej drogi zawodowej miałam okazje pracować przy sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych, pokazach mody oraz w teatrach. Dużą część mojego doświadczenia stawowi praca z klientem indywidualnym.

O organizatorach:

TU MI WOLNO kawiarnia zaangażowana kulinarnie, społecznie i kulturalnie. Z miłością stworzona w sercu warszawskiej Pragi.

TEATR XL teatr dramatyczny, repertuarowy, działający w Warszawie od 2012 roku. TEATR XL z racji swojej niezależności pozwala sobie na podejmowanie tematów społecznie istotnych w satyryczny bezkompromisowy. Traktuje spotkania z widownią jako okazję do dialogu i wymiany myśli.

Zarówno TEATR XL jak i TU MI WOLNO, znajdują się pod opieką FUNDACJI MIĘDZYNARODOWYCH INICJATYW ARTYSTYCZNYCH ARENA zarządzanej przez artystki Dianę Karamon i Izabelę Górską.

Data

27 sie 2022
Expired!

Czas

12:00 - 14:00
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *