Tu Mi Wolno

SPOTKANIA PRZY WINIE: MOJE DOBRE ŻYCIE- tajniki troski o siebie

 

CO?
SPOTKANIA PRZY WINIE : Moje dobre życie- tajniki troski o siebie. Warsztat zaczyna się o 12.00, więc spokojnie można sączyć wino.

KIEDY?
20 lipca 2022 g.12.00-14.00

GDZIE?
TU MI WOLNO/TEATR XL

BILETY
Wstęp wolny po rezerwacji na rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com

SPOTKANIA PRZY WINIE
To cykl zróżnicowanych tematycznie, letnich warsztatów. Podczas spotkań mamy okazję zatroszczyć się o siebie i docenić. Odkryć na nowo, a także poznać nowych ludzi.
Wymienić doświadczeniami i okazać wsparcie.
Wszystko w bezpiecznych dla swoich granic dawkach 🙂

OPIS WARSZTATU

MOJE DOBRE ŻYCIE

Jak mawiał Phil Bosmans, „..czas to nie droga szybkiego ruchu, pomiędzy kołyską, a grobem. Czas to miejsce na zaparkowanie pod słońcem..”. I w tym słońcu zapraszam wszystkich zainteresowanych budowaniem trwałego szczęścia.

Żyjemy bardzo szybko, pracujemy bardzo dużo, odczuwamy intensywny i długotrwały stres. Bez przerwy gonimy, narzekając, że tak mało mamy czasu.
Ten warsztat to hamulec dla dzikiego pędu, przełączenie na tryb bycia i czucia, wygospodarowanie czasu dla siebie, zwolnienie tempa, pogłębienie się w sobie, spokoju i samoakceptacji.

Szczęście nie jest czymś co możesz kupić, szczęścia nikt nie podaruje ci w prezencie, nie wygrasz go na loterii. Szczęście to twoja decyzja i kwestia tego ile ćwiczysz, by stało się twoim świadomym udziałem. Wybierz bycie szczęśliwym człowiekiem. Zapraszamy do wspólnego odkrywania podczas warsztatu: MOJE DOBRE ŻYCIE

Zajęcia będą oparte w dużej mierze na osiągnięciach psychologii pozytywnej, która skupia się przede wszystkim na dobrych stronach ludzkiego życia i badaniu szczęścia. Podczas kursu będziemy koncentrowali się na tym co sprawia, że życie jest warte życia. Za pomocą ćwiczeń, których skuteczność jest potwierdzona naukowo, będziemy wyjaśniać tajemnicę ludzkiej siły i przyczyniać się do jej wzrostu. Moim głównym celem jest, aby za pomocą założeń psychologii pozytywnej uzmysłowić uczestnikom, że systematycznie używając konkretnych narzędzi, możliwe jest osiągniecie większego dobrostanu psychicznego.

Prowadząca:

Aleksandra Correia De La Cruz, edukatorka psychologii pozytywnej, trenerka rozwoju osobistego, specjalistka komunikacji społecznej, dziennikarka. W swojej pracy z ludźmi skupiam się na podnoszeniu ich jakości życia, poprzez zwiększanie samoświadomości. Opierając się na wynikach badań naukowych, przeprowadzonych nad szczęściem wykorzystuję techniki i ćwiczenia zaczerpnięte z psychologii pozytywnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia świadomego kreowania swojego dobrego życia, towarzyszę na drodze budowania szczęścia i dobrostanu u innych. Zachęcam do zmiany sposobu myślenia, wypracowywania w sobie pożytecznych nawyków i znajdowania czasu na to co sprawia, że nasze życie jest pełne zaangażowania, pozytywnych emocji, satysfakcjonujących relacji i ma głęboki sens.

O organizatorach:

TU MI WOLNO kawiarnia zaangażowana kulinarnie, społecznie i kulturalnie. Z miłością stworzona w sercu warszawskiej Pragi.

TEATR XL teatr dramatyczny, repertuarowy, działający w Warszawie od 2012 roku. TTEATR XL z racji swojej niezależności pozwala sobie na podejmowanie tematów społecznie istotnych w satyryczny bezkompromisowy. Traktuje spotkania z widownią jako okazję do dialogu i wymiany myśli.

Zarówno TEATR XL jak i TU MI WOLNO, znajdują się pod opieką FUNDACJI MIĘDZYNARODOWYCH INICJATYW ARTYSTYCZNYCH ARENA zarządzanej przez artystki Dianę Karamon i Izabelę Górską.

Data

13 sie 2022
Expired!

Czas

12:00 - 14:00
Kategoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *